| Marka Adı: | Electric Stove |
| Model Numarası: | ECO-ES5701B |
| Adedi: | 100 |
| Fiyat: | $2.5 |
| Ödeme Şartları: | 100% Advance Payment |
| Tedarik Yeteneği: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5701B |
| Renk | Siyah |
| Güç Özellikleri | D132mm ısıtıcı × 1pc 1000W, 220-240V PVC Kablo, 0.75mm2 CCA Kablo VDE Plug |
| Kontrol düğmesi | Paslanmaz çelikle yeni PP |
| Dış plaka | 0.3mm Galvanizli Demir Kaplama |
| Hediye Kutusu Boyutları | 215×250×68mm, 0.71KG |
| Üretim Zamanı | 4-5 İş Günü |
| Karton Özellikleri | 430×270×450 mm, 16 adet/CTN, 9.5 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar