| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5701B |
| MOQ: | 100 |
| Prijs: | $2.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% Advance Payment |
| Toeleveringsvermogen: | 5000pcs/month |
| Model | ECO-ES5701B |
| Kleur | Zwart |
| Vermogensspecificaties | D132mm Verwarming × 1pc 1000 W, 220-240 V PVC-kabel, 0,75 mm2 CCA-draad VDE-plug |
| Beheersknop | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.3 mm gegalvaniseerde ijzeren coating |
| Afmetingen van de cadeaubon | 215 × 250 × 68 mm, 0,71 kg |
| Productietijd | 4-5 Werkdagen |
| Specificaties voor kartonnen dozen | 430 × 270 × 450 mm, 16 stuks per CTN, 9,5 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies