| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27720 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$43.6/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 2000 pcs/ay |
| Model | ECO-27720 |
| Dış plaka | SUS201 paslanmaz çelik, kalınlığı 0,6 mm |
| Fırın | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw*2/1.0kw |
| Voltaj | 1.5V DC ateşleyici |
| Fırın Rack | Enamel tel raf |
| Düğme | Metal Düğme-C |
| Adaptör | A3 demir bağlantısı |
| Valf | Dövme valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutu | 600×510×120 mm |
| Karton Boyutu | 642x550x140mm, 9.3kg |
| Hacim | 0.05 |
| 20GP/40HQ Kapasitesi | 550/1360 adet |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar