| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-27720 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$43.6/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 2000pcs/μήνα |
| Σχήμα | ΕΟΚ-27720 |
| Εξωτερική πλάκα | SUS201 από ανοξείδωτο χάλυβα, πάχος 0,6 mm |
| Κεραμίδι | ΑΚΚΔ Shabaf, 3,3kw/1,75kw*2/1,0kw |
| Τετάρτη | 1Συνεχή ανάφλεξη.5V |
| Κεραμίδας καυστήρα | Κεραμίδας σμάλτου |
| Κουμπί | Μεταλλικός κουμπί-C |
| Προσαρμοστής | Συνδετήρας σιδήρου A3 |
| Κύλινδρο | Κεφάλαιο 3 |
| Μέγεθος προϊόντος | 600 × 510 × 120 mm |
| Μέγεθος κουτί | 642×550×140mm, 9,3 κιλά |
| Όγκος | 0.05 |
| Δυνατότητα 20GP/40HQ | 550/1360 τεμάχια |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές