| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27720 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$43.6/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 2000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27720 |
| Płyta zewnętrzna | Stal nierdzewna SUS201, grubość 0,6 mm |
| Kuchenka | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| Napięcie | Zapłonnik 1,5 V DC |
| Ruszt kuchenki | Emaliowany ruszt druciany |
| Pokrętło | Metalowe pokrętło-C |
| Adapter | Złącze żelazne A3 |
| Zawór | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przeciwwypływowego) |
| Rozmiar produktu | 600×510×120 mm |
| Rozmiar kartonu | 642×550×140 mm, 9,3 kg |
| Objętość | 0,05 |
| Pojemność 20GP/40HQ | 550/1360 szt. |