| Nama merek: | Starlux |
| Nomor Model: | ECO-127720 |
| MOQ: | 10 buah |
| Harga: | US$43.6/pcs |
| Ketentuan Pembayaran: | Moneygram, Western Union, T/T, l/c |
| Kemampuan Penyediaan: | 2000pcs/bulan |
| Model | ECO-27720 |
| Pelat Luar | Baja tahan karat SUS201, ketebalan 0.6mm |
| Kompor | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw*2/1.0kw |
| Tegangan | Penyala 1.5V DC |
| Rak Kompor | Rak kawat enamel |
| Tombol | Tombol Logam-C |
| Adaptor | Konektor besi A3 |
| Katup | Katup pulsa (tanpa perlindungan mati api) |
| Ukuran Produk | 600×510×120mm |
| Ukuran Karton | 642×550×140mm, 9.3kg |
| Volume | 0.05 |
| Kapasitas 20GP/40HQ | 550/1360pcs |