| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27720 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$43.6/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 2000pcs/maand |
| Model | ECO-27720 |
| Buitenplaat | SUS201 roestvrij staal, 0,6 mm dikte |
| Brander | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| Voltage | 1,5V DC ontsteker |
| Kookrooster | Geëmailleerd draadrooster |
| Knop | Metalen knop-C |
| Adapter | A3 ijzeren connector |
| Ventiel | Pulsventiel (zonder vlamuitvalbeveiliging) |
| Productafmetingen | 600×510×120mm |
| Afmetingen doos | 642×550×140mm, 9,3kg |
| Volume | 0,05 |
| 20GP/40HQ Capaciteit | 550/1360 stuks |