| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6004B |
| MOQ: | 100 τεμ |
| Τιμή: | US$10.72/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Μοντέλο | ECO-GS6004 |
| Χρώμα | Λευκό |
| Εξωτερική πλάκα | Σίδηρος με πλαστική επίστρωση 0,4mm |
| Εστία | Κάθισμα από χυτό αλουμίνιο, καπάκι φλόγας από σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP με ανοξείδωτο ατσάλι |
| Εύκαμπτος σωλήνας αέρα | D11.5*0.5mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm |
| Τραχειοειδής | D14*0.6mm |
| Κουτί δώρου | 500*85*535 mm, 4,4kg |
| Καρτόνι | 510*360*555mm, 4τμχ/ΚΑΡΤΟΝΙ, 17,3kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές