| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6004B |
| MOQ: | 100 stuks |
| Prijs: | US$10.72/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6004 |
| Kleur | Wit |
| Buitenplaat | 0.4mm Plastic Coating Iron |
| Brander | Aluminium zitplaats, vuurkap met glazuur, ijzeren frame van 4*8 mm IEF |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Luchtslang | D11,5*0,5 mm |
| Veiligheidsventiel | Aluminium - D0,7 mm |
| Tracheale | D14*0,6 mm |
| Geschenkdoos | 500*85*535 mm, 4,4 kg |
| Verpakking | 510*360*555mm, 4 stuks/CTN, 17,3 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies