| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6004B |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | US$10.72/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6004 |
| Renk | Beyaz |
| Dış Plaka | 0.4mm Plastik Kaplamalı Demir |
| Ocak Gözü | Döküm Alüminyum Taban, Emaye Ateş Kapağı, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikli Yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm |
| Hortum | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 500*85*535 mm, 4.4kg |
| Koli | 510*360*555mm, 4 adet/Koli, 17.3kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar