| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-GS6004B |
| MOQ: | 100szt |
| Cena: | US$10.72/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6004 |
| Kolor | Biały |
| Płyta zewnętrzna | Żelazo z powłoką z tworzywa sztucznego 0,4 mm |
| Palnik | Siedzisko z odlewanego aluminium, emaliowana nasadka palnika, rama żelazna 4*8 mm IEF |
| Pokrętło | Nowe PP ze stalą nierdzewną |
| Wąż powietrzny | D11,5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm |
| Tchawica | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentowe | 500*85*535 mm, 4,4 kg |
| Karton | 510*360*555 mm, 4 szt./karton, 17,3 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje