| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | eco-gs6004b |
| مقدار تولیدی: | 100 عدد |
| قیمت: | US$10.72/pcs |
| شرایط پرداخت: | MoneyGram ، Western Union ، T/T ، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6004 |
| رنگ | سفید |
| صفحه بیرونی | آهن با پوشش پلاستیکی 0.4 میلیمتری |
| شعله | نشیمن آلومینیومی دایکاست، کلاهک شعله لعابی، قاب آهنی 4*8 میلیمتری IEF |
| دستگیره | PP جدید با استیل ضد زنگ |
| شلنگ هوا | D11.5*0.5mm |
| شیر اطمینان | آلومینیوم - D0.7mm |
| لوله | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | 500*85*535 میلیمتر، 4.4 کیلوگرم |
| کارتن | 510*360*555 میلیمتر، 4 عدد/کارتن، 17.3 کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها