| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | ECO-S4558-3 |
| Adedi: | 100 adet |
| Fiyat: | US$35.65~39 |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | S4558-3 |
| Yüzey malzemesi | SUS201 Paslanmaz çelik |
| Yakıcı yapılandırması | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw*2/1.0kw |
| Çakma Sistemi | 1.5V DC Pulse Çakıştırıcı |
| Yemek takımları desteği | Dökme demir pan destek |
| Gaz Bağlantısı | Demir Bağlantı |
| Valf Türü | Dövme Valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutları | 590 × 510 mm |
| Paketin Boyutları | 640 × 550 × 140 mm |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar