| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-S4558-3 |
| MOQ: | 100pcs |
| Cena: | US$35.65~39 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | S4558-3 |
| Materiał powierzchni | Stal nierdzewna SUS201 |
| Konfiguracja palników | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| System zapłonu | Zapłon impulsowy 1,5 V DC |
| Podpórki pod naczynia | Podpórki pod garnki żeliwne |
| Przyłącze gazu | Złącze żeliwne |
| Typ zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przeciwwypływowego) |
| Wymiary produktu | 590 × 510 mm |
| Wymiary opakowania | 640 × 550 × 140 mm |