| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-S4558-3 |
| MOQ: | 100pcs |
| Τιμή: | US$35.65~39 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | S4558-3 |
| Υλικό επιφάνειας | SUS201 Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμόρφωση καυστήρα | ΑΚΚΔ Shabaf, 3,3kw/1,75kw*2/1,0kw |
| Σύστημα ανάφλεξης | 1Συνεχής ρεύμα 5V |
| Υποστήριξη υλικών μαγειρέματος | Υποστήριξη από χυτοσίδηρο |
| Σύνδεση αερίου | Σύνδεσμος από σίδηρο |
| Τύπος βαλβίδας | Βαλβίδα παλμού (χωρίς προστασία κατά της έκρηξης) |
| Μέγεθος προϊόντος | 590 × 510 mm |
| Διάμετροι συσκευασίας | 640 × 550 × 140 mm |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές