| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-S4558-3 |
| MOQ: | 100 -stcs |
| Prijs: | US$35.65~39 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | S4558-3 |
| Oppervlakte materiaal | SUS201 roestvrij staal |
| Configuratie van de brander | ACCD Shabaf, 3,3 kW/1,75 kW*2/1,0 kW |
| Ontstekingssysteem | 1.5V DC-pulsontsteker |
| Ondersteuning van kookgerei | Steun van gietijzeren pan |
| Gasverbinding | IJzeren connector |
| Typ van de klep | Impulsventiel (zonder ontvlamingsbescherming) |
| Afmetingen van het product | 590 × 510 mm |
| Afmetingen van de verpakking | 640 × 550 × 140 mm |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies