| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27703 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | $51.5 |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-27703 |
| Dış plaka | SUS201 paslanmaz çelik, kalınlığı 0,6 mm |
| Fırın | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw/1.0kw |
| Voltaj | 220V-240V, 50Hz |
| Fırın Rack | Çelik çerçeve |
| Düğme | Metal Düğme-C |
| Adaptör | A3 demir bağlantısı |
| Valf | Dövme valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutu | 590×510 mm |
| Karton Boyutu | 650×550×150 mm, 9.25 kg |
| Hacim | 0.05 |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar