| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-27703 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | $51.5 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | ΕΣΚΟ-27703 |
| Εξωτερική πλάκα | SUS201 από ανοξείδωτο χάλυβα, πάχος 0,6 mm |
| Κεραμίδι | ΑΚΚΔ Shabaf, 3,3kw/1,75kw/1,0kw |
| Τετάρτη | 220-240V, 50Hz |
| Κεραμίδας καυστήρα | Φρέμα από χυτοσίδηρο |
| Κουμπί | Μεταλλικός κουμπί-C |
| Προσαρμοστής | Συνδετήρας σιδήρου A3 |
| Κύλινδρο | Κεφάλαιο 3 |
| Μέγεθος προϊόντος | 590 × 510 mm |
| Μέγεθος κουτί | 650×550×150mm, 9,25 κιλά |
| Όγκος | 0.05 |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές