| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27703 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | $51.5 |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-27703 |
| Buitenplaat | SUS201 roestvrij staal, dikte 0,6 mm |
| Kookplaten | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw/1.0kw |
| Spanning | 220V-240V, 50Hz |
| Kookplaat | van ijzer of van staal |
| Gordel | Metalen knop-C |
| Adapter | A3 ijzeren aansluiting |
| Valve | Impulsventiel (zonder vlambestrijding) |
| Grootte van het product | 590 × 510 mm |
| Afmeting doos | 650×550×150 mm, 9,25 kg |
| Volume | 0.05 |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies