| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27703 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | $51.5 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27703 |
| Płytka zewnętrzna | SUS201 ze stali nierdzewnej, grubość 0,6 mm |
| Gotowiec | ACCD Shabaf, 3.3kw/1.75kw/1.0kw |
| napięcie | 220-240 V, 50 Hz |
| Stół kuchenny | Ramy z żeliwa |
| Głowica | Metalowy guzik-C |
| Adaptator | Złącze żelazne A3 |
| Wyniki badania | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przed wybuchem płomienia) |
| Wielkość produktu | 590×510 mm |
| Wielkość pudełka | 650 x 550 x 150 mm, 9,25 kg |
| Objętość | 0.05 |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje