| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6024HS-Pulse ανάφλεξη |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | $22.35/pcs |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επικαιροποιημένο σύστημα ηλεκτροπαραγωγής |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.45mm SS |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 500*155*560mm, 13,5kg |
| Καρτόνι | 515*485*575mm, 3 τεμάχια/CTN, 17kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές