| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6024HS-PULSE ateşleme |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | $22.35/pcs |
| Ödeme Şartları: | %100 Peşin Ödeme |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6024HS-Pulse Çakma |
| Renk | Siyah |
| Dış plaka | 0.45mm SS |
| Yakıcı | Alüminyum kalıplı koltuk, Enamel Yangın Kapak, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pc |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 500*155*560mm, 13.5kg |
| Karton | 515*485*575mm, 3 adet/CTN, 17 kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar