| نام تجاری: | Starlux |
| شماره مدل: | احتراق ECO-GS6024HS-PULSE |
| مقدار تولیدی: | 10 عدد |
| قیمت: | $22.35/pcs |
| شرایط پرداخت: | 100% پیش پرداخت |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
| مدل | ECO-GS6024HS - روشن شدن پالس |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.45mm SS |
| سوزنده | صندلی آلومینیوم ریخته شده، کلاه آتش زا، قاب آهن 4*8mm IEF |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs |
| تنفس | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | 500*155*560mm، 13.5kg |
| کارتن | ۵۱۵*۴۸۵*۵۷۵ میلی متر، ۳ عدد/CTN، ۱۷ کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها