| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | Eco-GS6024HS-Pulse Ignition |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | $22.35/pcs |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6024HS-puls zapłonu |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.45 mm SS |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, czapka przeciwpożarowa z emali, ramka żelazna 4*8mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0,7 mm*1 sztuk + D0,6 mm*2 sztuk |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 500*155*560 mm, 13,5 kg |
| Karton | 515*485*575mm, 3 sztuky/CTN, 17 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje