| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6004B |
| MOQ: | 20PCs |
| Τιμή: | US$10.72/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
Αυτή η ανθεκτική στη διάβρωση σόμπα 4 καυστήρων είναι σχεδιασμένη για επαγγελματικές οικιακές εφαρμογές μαγειρέματος, προσφέροντας αξιόπιστη απόδοση σε διάφορα περιβάλλοντα κουζίνας.
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.4mm πλαστικό σίδηρο επίστρωσης |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0,7 mm |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 500*85*535 mm, 4,4 kg |
| Καρτόνι | 510*360*555mm, 4 τεμάχια/CTN, 17,3kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές