| نام تجاری: | ECOBRIDGE |
| شماره مدل: | eco-gs6004b |
| مقدار تولیدی: | 20 عدد |
| قیمت: | US$10.72/pcs |
| شرایط پرداخت: | MoneyGram ، Western Union ، T/T ، L/C |
| توانایی عرضه: | 3000 قطعه در ماه |
این اجاق پخت و پز مقاوم در برابر خوردگی با چهار سوزان برای کاربردهای حرفه ای آشپزی خانگی طراحی شده است و عملکرد قابل اعتماد را در محیط های مختلف آشپزخانه ارائه می دهد.
| مدل | ECO-GS6004B |
| رنگ | سیاه |
| صفحه بیرونی | 0.4mm آهن پوشش پلاستیکی |
| سوزنده | صندلی آلومینیوم ریخته شده، کلاه آتش زا، قاب آهن 4*8mm IEF |
| دستکش | PP جدید با فولاد ضد زنگ |
| لوله هوا | D11.5*0.5mm |
| دریچه ایمنی | آلومینیوم - D0.7mm |
| تنفس | D14*0.6mm |
| جعبه هدیه | 500*85*535 میلی متر، 4.4 کیلوگرم |
| کارتن | ۵۱۰*۳۶۰*۵۵۵ میلی متر، ۴ عدد/CTN، ۱۷٫۳ کیلوگرم |
امتیاز کلی
بررسی اجمالی امتیاز
توزیع تمام رتبهبندیها به شرح زیر است.تمام بررسی ها