| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6004B |
| Adedi: | 20 adet |
| Fiyat: | US$10.72/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
Bu korozyona dayanıklı 4 yakıcılı kamp soba, profesyonel ev pişirme uygulamaları için tasarlanmıştır ve çeşitli mutfak ortamlarında güvenilir bir performans sunar.
| Model | ECO-GS6004B |
| Renk | Siyah |
| Dış plaka | 0.4mm Plastik Kaplama Demiri |
| Yakıcı | Alüminyum kalıplı koltuk, Enamel Yangın Kapak, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikten yeni PP |
| Hava hortumu | D11.5*0.5mm |
| Güvenlik Valfi | Alüminyum - D0.7mm |
| Traheal | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 500*85*535 mm, 4.4 kg |
| Karton | 510*360*555mm, 4pcs/CTN, 17.3kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar