| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | ECO-HB-60GA001-A |
| Adedi: | 380 adet |
| Fiyat: | US$63/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 1000PCS / AY |
| Model | HB-60GA001-A |
| Ürün Boyutu | 597 × 595 × 415 mm |
| Karton Boyutu | 618 × 460 × 645 mm |
| Renk | Siyah emaye boşluğu |
| Görev | Soğutma fanı, Konveksiyon fanı, lamba |
| Kontrol | Mekanik kontrol |
| Aksesuarlar | Çıkarılabilir çift cam kapı, çıkarılabilir sapıyla |
| Güç | 230V, 50/60Hz, BS fişle |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar