| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-HB-60GA001-A |
| MOQ: | 380PCS |
| Τιμή: | US$63/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 1000 ΤΕΜ/ΜΗΝΑ |
| Σχήμα | HB-60GA001-A |
| Μέγεθος προϊόντος | 597 × 595 × 415 mm |
| Μέγεθος κουτί | 618 × 460 × 645 mm |
| Χρώμα | Μαύρη κοιλότητα σμάλτου |
| Λειτουργία | Φανατικός ψύκτης, Φανατικός συσπείρωσης, Φανάριο |
| Έλεγχος | Μηχανικός έλεγχος |
| Συσκευές | Διπλή γυάλινη πόρτα αφαιρούμενη, με αφαιρούμενη λαβή |
| Δύναμη | 230V, 50/60Hz με πρίζα BS |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές