| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | ECO-HB-60GA001-A |
| MOQ: | 380 stuks |
| Prijs: | US$63/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram,L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 1000 STKS/MAAND |
| Model | HB-60GA001-A |
| Grootte van het product | 597 × 595 × 415 mm |
| Afmeting doos | 618 × 460 × 645 mm |
| Kleur | Zwarte glazuurholte |
| Functie | Koelventilator, Convectieventilator, Lamp |
| Controle | Mechanische besturing |
| Accessoires | Verwijderbare dubbele glazen deur, met verwijderbaar handvat |
| Kracht | 230 V, 50/60 Hz met BS-stop |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies