| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-HB-60GA001-A |
| MOQ: | 380 SZT |
| Cena: | US$63/pcs |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 1000 SZTUK/MIESIĄC |
| Model | HB-60GA001-A |
| Wielkość produktu | 597 × 595 × 415 mm |
| Wielkość pudełka | 618 × 460 × 645 mm |
| Kolor | Czarna próchnica emaliowa |
| Funkcja | Wentilator chłodzący, wentylator konwekcyjny, lampa |
| Kontrola | System sterowania mechanicznym |
| Akcesoria | Drzwi z podwójnym szkłem, z wyjmowaną klamką |
| Władza | 230 V, 50/60 Hz z wtyczką BS |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje