| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | ECO-HB-60GA001-A |
| Adedi: | 380 adet |
| Fiyat: | US$63/pcs |
| Ödeme Şartları: | T/T, Western Union, MoneyGram, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 1000PCS / AY |
| Model | HB-60GA001-A |
| Kapasite | 70L / 60cm |
| Renk | Siyah emaye boşluğu |
| Görevleri | Lamba, Dondurma, 900W ızgara + fan, 1100W ızgara + fan, Tam ızgara + fan |
| Aksesuarlar | 1 raf / 1 tepsi |
| Güç | 230V, 50/60Hz, BS fişle |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar