| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | ECO-G4606 |
| Adedi: | 100 |
| Fiyat: | US$37.4~39.8 |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-G4606 |
| Yüzey malzemesi | Yumuşak kalınlaştırılmış cam |
| Fırın Tipi | ACCD |
| Voltaj | 1.5V, 110/220V |
| Fırın Rack | Atık demir çerçeve / Enamel Pan Destek |
| Adaptör | Demir bağlantısı |
| Valf Sistemi | Dövme çakması (pillerle çalışan) / Mikrovalf / Güçlü elektrikli dürme çakması + alev çıkma koruması |
| Ürün Boyutu | 590 × 510 mm |
| Karton Boyutu | 640 × 550 × 140 mm |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar