| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | ECO-G4606 |
| MOQ: | 100 |
| Prijs: | US$37.4~39.8 |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-G4606 |
| Oppervlakte materiaal | van glas met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Type kachel | ACCD |
| Spanning | 1.5V, 110/220V |
| Kookplaat | Gietijzeren frame / glazen pan ondersteuning |
| Adapter | met een vermogen van niet meer dan 50 kW |
| Valvesysteem | Pulsontsteking (op batterij) / Micro-klep / Sterke elektrische impulsontsteking + vlamverliesbeveiliging |
| Grootte van het product | 590 × 510 mm |
| Afmeting doos | 640 × 550 × 140 mm |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies