| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | ECO-G4606 |
| MOQ: | 100 |
| Cena: | US$37.4~39.8 |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-G4606 |
| Materiał powierzchni | Szkło gładko hartowane |
| Rodzaj pieca | ACCD |
| napięcie | 1.5V, 110/220V |
| Stół kuchenny | Ramka żelaza odlewanego / wsparcie szklankowe |
| Adaptator | Złącze żelazne |
| System zaworów | Zapalenie impulsowe (na baterie) / Mikrozawor / Silne zapalenie impulsowe elektryczne + ochrona przed wyładowaniem |
| Wielkość produktu | 590 × 510 mm |
| Wielkość pudełka | 640 × 550 × 140 mm |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje