| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-G4606 |
| MOQ: | 100 |
| Τιμή: | US$37.4~39.8 |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | ΕΟ-G4606 |
| Υλικό επιφάνειας | Γυαλί με υγρασία |
| Τύπος καυστήρα | ΑΚΚΔ |
| Τετάρτη | 1.5V, 110/220V |
| Κεραμίδας καυστήρα | Φρέμα από χυτοσίδηρο / Υποστήριξη σμάλτου |
| Προσαρμοστής | Σύνδεσμοι από σίδηρο |
| Σύστημα βαλβίδων | Πυκνωτική ανάφλεξη (με μπαταρία) / Μικροκάλυβα / Ισχυρή ηλεκτρική ανάφλεξη με παλμό + προστασία από την έκρηξη |
| Μέγεθος προϊόντος | 590 × 510 mm |
| Μέγεθος κουτί | 640 × 550 × 140 mm |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές