| Marka Adı: | ECOBRIDGE |
| Model Numarası: | Eco-GS6202G |
| Adedi: | 1000 |
| Fiyat: | US$26~27.5/pcs |
| Ödeme Şartları: | Banka havalesi, Western Union, MoneyGram |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-GS6202G |
| Dış plaka | 6mm Tempered Glass |
| Fırın Tipi | AB/AC/AD |
| Fırın Rack | Atık demir çerçeve |
| Düğme Seçenekleri | B/C/D/F |
| Voltaj | 1.5V, 110/220V |
| Valf | Kullanılabilir seçenekler |
| Adaptör | Kullanılabilir seçenekler |
| Karton Boyutu | 360×550×144mm, 1pc/CTN, 5.6kg |
| Ürün Boyutu | 300×510×125mm, 4.7kg |
| 20GP/40HQ Kapasitesi | 960/2350 adet |
| Gaz Türü | LPG/NG |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar