| Merknaam: | ECOBRIDGE |
| Modelnummer: | Eco-GS6202G |
| MOQ: | 1000 |
| Prijs: | US$26~27.5/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-GS6202G |
| Buitenplaat | 6 mm gehard glas |
| Type kachel | AB/AC/AD |
| Kookplaat | Ruimte van gietijzer |
| Opties voor knoppen | B/C/D/F |
| Spanning | 1.5V, 110/220V |
| Valve | Beschikbare opties |
| Adapter | Beschikbare opties |
| Afmeting doos | 360×550×144mm, 1pc/CTN, 5,6kg |
| Grootte van het product | 300 x 510 x 125 mm, 4,7 kg |
| 20GP/40HQ Capaciteit | 960/2350 stuks |
| Gassoort | LPG/NG |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies