| Nazwa marki: | ECOBRIDGE |
| Numer modelu: | Eco-GS6202G |
| MOQ: | 1000 |
| Cena: | US$26~27.5/pcs |
| Warunki płatności: | T/T, Western Union, MoneyGram |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-GS6202G |
| Płytka zewnętrzna | Szkło hartowane 6 mm |
| Rodzaj pieca | AB/AC/AD |
| Stół kuchenny | Ramy z żeliwa odlewanego |
| Opcje przycisku | B/C/D/F |
| napięcie | 1.5V, 110/220V |
| Wyniki badania | Dostępne opcje |
| Adaptator | Dostępne opcje |
| Wielkość pudełka | 360×550×144mm, 1 sztukę na CTN, 5,6 kg |
| Wielkość produktu | 300×510×125 mm, 4,7 kg |
| Pojemność 20GP/40HQ | 960/2350 sztuk |
| Rodzaj gazu | LPG/NG |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje