| Ονομασία μάρκας: | ECOBRIDGE |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6202G |
| MOQ: | 1000 |
| Τιμή: | US$26~27.5/pcs |
| Όροι πληρωμής: | T/T,Western Union,MoneyGram |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Επομένως, δεν θα πρέπει να χρησιμοποιείται η μέθοδος αυτή. |
| Εξωτερική πλάκα | 6 mm θραυστημένο γυαλί |
| Τύπος καυστήρα | ΑΒ/ΑΚ/ΑΔ |
| Κεραμίδας καυστήρα | Φάγμα από χυτοσίδηρο |
| Επιλογές κουμπιού | Β/Κ/Δ/Γ |
| Τετάρτη | 1.5V, 110/220V |
| Κύλινδρο | Διαθέσιμες επιλογές |
| Προσαρμοστής | Διαθέσιμες επιλογές |
| Μέγεθος κουτί | 360×550×144mm, 1pc/CTN, 5,6kg |
| Μέγεθος προϊόντος | 300×510×125mm, 4,7kg |
| Δυνατότητα 20GP/40HQ | 960/2350 κομμάτια |
| Τύπος αερίου | ΥΦΑ/ΦΑ |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές