| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-27701 |
| Adedi: | 10 adet |
| Fiyat: | US$49.15/pcs |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
| Model | ECO-27701 |
| Voltaj | 220-240V, 50Hz, VDE fiş 3*0.75mm |
| Dış plaka | Paslanmaz çelik |
| Fırın Yapısı | 1 elektrikli soba (3.3kw/1.75kw/1.0kw) |
| Fırın Rack | Çelik soba rafı |
| Valf Türü | Dövme valfi (alev çıkma koruması olmadan) |
| Ürün Boyutu | 590×510 mm |
| Paketleme | 650×550×150mm, 10.15KG, karton başına 1 parça |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar