| Merknaam: | Starlux |
| Modelnummer: | ECO-27701 |
| MOQ: | 10 stuks |
| Prijs: | US$49.15/pcs |
| Betalingsvoorwaarden: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Toeleveringsvermogen: | 3000 pcs/maand |
| Model | ECO-27701 |
| Spanning | 220-240V, 50Hz, VDE-sluiting 3*0,75mm |
| Buitenplaat | van roestvrij staal |
| Configuratie van de kachel | 1 elektrische kachel (3,3kw/1,75kw/1,0kw) |
| Kookplaat | met een breedte van niet meer dan 50 mm |
| Typ van de klep | Impulsventiel (zonder vlambestrijding) |
| Grootte van het product | 590 × 510 mm |
| Verpakking | 650 × 550 × 150 mm, 10,15 kg, 1 stuk per doos |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies