| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-27701 |
| MOQ: | 10 τεμ |
| Τιμή: | US$49.15/pcs |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
| Σχήμα | Οικολογικά στοιχεία 27701 |
| Τετάρτη | 220-240V, 50Hz, πρίζα VDE 3*0,75mm |
| Εξωτερική πλάκα | Ατσάλι ατσάλι |
| Διαμόρφωση σόφας | 1 ηλεκτρική σόμπα (3,3kw/1,75kw/1,0kw) |
| Κεραμίδας καυστήρα | Κεραμίδες καυτηρίου από χυτοσίδηρο |
| Τύπος βαλβίδας | Κεφάλαιο 3 |
| Μέγεθος προϊόντος | 590 × 510 mm |
| Συσκευή | 650×550×150mm, 10,15KG, 1 κομμάτι ανά κουτί |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές