| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-27701 |
| MOQ: | 10szt |
| Cena: | US$49.15/pcs |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
| Model | ECO-27701 |
| napięcie | 220-240V, 50Hz, wtyczka VDE 3*0,75mm |
| Płytka zewnętrzna | Pozostałe |
| Konfiguracja pieca | 1 piec elektryczny (3,3kw/1,75kw/1,0kw) |
| Stół kuchenny | Włókiennicze |
| Rodzaj zaworu | Zawór impulsowy (bez zabezpieczenia przed wybuchem płomienia) |
| Wielkość produktu | 590×510 mm |
| Opakowanie | 650 × 550 × 150 mm, 10,15 kg, 1 sztukę na karton |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje