| Ονομασία μάρκας: | Electric Stove |
| Αριθμός μοντέλου: | ECO-ES5824B |
| MOQ: | 40 |
| Τιμή: | $15 |
| Όροι πληρωμής: | 100% προκαταβολή |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 5000 τμχ/μήνα |
| Σχήμα | Οδηγία 2008/68/ΕΚ του Ευρωπαϊκού Κοινοβουλίου και του Συμβουλίου |
| Δύναμη | 1000W+1500W, 220-240V, καλώδιο PVC 3*0,75mm2 Χαλκό σύρμα, VDE Plug |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Εξωτερική πλάκα | 0.45mm Ζυγισμένη σιδερένια επικάλυψη |
| Κουτί δώρων | 536 × 88 × 356 χιλιοστά |
| Κάρτον | 545×370×370mm, 4 τεμάχια/CTN, 19,88kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές