| Merknaam: | Electric Stove |
| Modelnummer: | ECO-ES5824B |
| MOQ: | 40 |
| Prijs: | $15 |
| Betalingsvoorwaarden: | 100% voorschot |
| Toeleveringsvermogen: | 5000 stks/maand |
| Model | ECO-ES5824B |
| Kracht | 1000W+1500W, 220-240V, PVC-kabel 3*0,75mm2 Koperdraad, VDE-plug |
| Kleur | Zwart |
| Gordel | Nieuw PP met roestvrij staal |
| Buitenplaat | 0.45 mm gegalvaniseerd ijzer coating |
| Geschenkdoos | 536 × 88 × 356 mm |
| Meesterkarton | 545×370×370mm, 4 stuks per CTN, 19,88 kg |
Algemene Beoordeling
Ratingsnapshot
Het volgende is de verdeling van alle beoordelingenAlle recensies