| Nazwa marki: | Electric Stove |
| Numer modelu: | ECO-ES5824B |
| MOQ: | 40 |
| Cena: | $15 |
| Warunki płatności: | 100% zaliczki |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 5000 sztuk/miesiąc |
| Model | ECO-ES5824B |
| Władza | 1000W+1500W, 220-240V, kabel PVC 3*0,75mm2 Drut miedziany, wtyczka VDE |
| Kolor | Czarne |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Płytka zewnętrzna | 0.45 mm Żelazo powinięte |
| Pudełko prezentów | 536 × 88 × 356 mm |
| Karton główny | 545×370×370mm, 4 sztuk/CTN, 19,88 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje