| Nazwa marki: | Starlux |
| Numer modelu: | ECO-GS6015G |
| MOQ: | 1-100 sztuk |
| Cena: | US$30.35 |
| Warunki płatności: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C. |
| Zdolność do zaopatrzenia: | 3000pcs/miesiąc |
Wysokiej wydajności, 5-palnik gazowy, o odpornej na korozję konstrukcji ze stali nierdzewnej i trwałej powierzchni szklanej.
| Model | ECO-GS6015G |
| Kolor | Czarne |
| Płytka zewnętrzna | 0.5mm SS, okładka szklana |
| Górnik | Siedzenie z odlewu aluminiowego, czapka przeciwpożarowa z emali, ramka żelazna 4*8mm IEF |
| Głowica | Nowy PP ze stali nierdzewnej |
| Węża powietrzna | D11.5*0,5 mm |
| Zawór bezpieczeństwa | Aluminium - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pc |
| Wydział śluzowy | D14*0,6 mm |
| Pudełko prezentów | 697*175*525 mm, 7,84 kg |
| Karton | 697*175*525 mm, 1 sztuk/CTN, 8,1 kg |
Ogólna ocena
Przegląd ocen
Poniżej znajduje się rozkład wszystkich ocenWszystkie recenzje