| Ονομασία μάρκας: | Starlux |
| Αριθμός μοντέλου: | Eco-GS6015G |
| MOQ: | 1-100PCS |
| Τιμή: | US$30.35 |
| Όροι πληρωμής: | MoneyGram, Western Union, T/T, L/C |
| Ικανότητα εφοδιασμού: | 3000pcs/μήνα |
Υψηλής απόδοσης φούρνος αερίου 5 καυστήρων με ανθεκτική στη διάβρωση κατασκευή από ανοξείδωτο χάλυβα και ανθεκτική γυάλινη επιφάνεια.
| Σχήμα | Ονομαστική ονομασία |
| Χρώμα | Μαύρο |
| Εξωτερική πλάκα | 0.5mm SS, γυάλινη κάλυψη |
| Καυστήρας | Αλουμινένιο κάθισμα χύτευσης, καπάκι πυρκαγιάς με σμάλτο, σιδερένιο πλαίσιο 4*8mm IEF |
| Κουμπί | Νέο PP από ανοξείδωτο χάλυβα |
| Αεροσωλήνα | D11.5*0,5 mm |
| Βαλβίδα ασφαλείας | Αλουμίνιο - D0.7mm*1pc + D0.6mm*2pcs + D0.5mm*2pc |
| Τραχεία | D14*0,6mm |
| Κουτί δώρων | 697*175*525 mm, 7,84 kg |
| Καρτόνι | 697*175*525 mm, 1 τεμάχιο/CTN, 8,1 kg |
Συνολική αξιολόγηση
Εικόνα βαθμολόγησης
Ακολουθεί η κατανομή όλων των αξιολογήσεωνΌλες οι κριτικές