| Marka Adı: | Starlux |
| Model Numarası: | Eco-GS6015G |
| Adedi: | 1-100 PCS |
| Fiyat: | US$30.35 |
| Ödeme Şartları: | Moneygram, Western Union, T/T, L/C |
| Tedarik Yeteneği: | 3000pc/ay |
Yüksek performanslı 5 gözlü gazlı ocak, korozyona dayanıklı paslanmaz çelik yapı ve dayanıklı cam üst yüzeye sahiptir.
| Model | ECO-GS6015G |
| Renk | Siyah |
| Dış Plaka | 0.5mm SS, Cam Kapak |
| Göz | Döküm Alüminyum Yuva, Emaye Ateş Kapağı, 4*8mm IEF Demir Çerçeve |
| Düğme | Paslanmaz çelikli Yeni PP |
| Hava Hortumu | D11.5*0.5mm |
| Emniyet Valfi | Alüminyum - D0.7mm*1 adet + D0.6mm*2 adet + D0.5mm*2 adet |
| Trakea | D14*0.6mm |
| Hediye Kutusu | 697*175*525 mm, 7.84kg |
| Koli | 697*175*525 mm, 1 adet/KOLİ, 8.1kg |
Genel Değerlendirme
Derecelendirme Anlık Görüntüsü
Aşağıdaki tüm oyların dağılımıdırTüm Yorumlar